KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7495331
nr 749 5331
Akvarell
Tidigt 1900-tal, interiör med syende kvinna, bladets mått: 47x29
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:55:06
26/3 15:18:24
100 kr
26/3 17:07:29